INSTRUKTORZY

Ewelina Banach–Bardońska

instruktor

Z zawodu pedagog, muzyk, instruktorka wokalno-instrumentalna. Z zamiłowania aktorka i podróżniczka. Ukończyłam Wydział Sztuki na UWM w Olszynie. Muzyka jest moją pasja, dlatego też większość swojego życia poświęciłam na kształcenie się w tym kierunku. Swoją pracę traktuję jak sztukę użytkową. Nieustannie doskonale zdobytą wiedzę, którą z radością przekazuję innym. Regularnie uczestniczę w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Wykształcenie pedagogiczne pozwala mi na profesjonalne i indywidualne podejście do praca z dziećmi i młodzieżą co sprawia mi niebywałą przyjemność i satysfakcje. Widoczne efekty i postępy młodych artystów dodają mi skrzydeł.

 

Zajęcia: 

Zajęcia wokalne

Zajęcia wokalne – zajęcia dla dzieci i młodzieży, prowadzone są w każdy wtorek od godz. 16.30 do 19:30. Zajęcia w zakresie pracy nad ciekawym repertuarem, zróżnicowanym pod względem: charakteru, tematyki oraz stylistyki muzycznej. Praca nad emisją głosu, dykcją, recytacją, interpretacją piosenki, ruchem scenicznym oraz higieną głosu. Wybieramy piosenki w różnych stylach muzycznych: pop, blues, soul, r&b, gospel, jazz.

Zajęcia odbywają się również z użyciem mikrofonu, na profesjonalnym sprzęcie nagłaśniającym, w warunkach scenicznych, tak, aby zagwarantować jak najlepsze warunki do osiągnięcia swobody scenicznej, oraz potrzebnego doświadczenia na scenie lub estradzie.

Dzięki osiąganiu coraz doskonalszej techniki wokalnej, zajęcia przygotowują do udziału
w różnego rodzaju konkursach piosenki, występach scenicznych, organizowanych festynach. Przygotowujemy do udziału w castingach do programów telewizyjnych, a dla zainteresowanych do egzaminów na wyższe uczelnie muzyczne w zakresie wokalistyki rozrywkowej w kraju i za granicą.

Pracujemy w przyjaznej i miłej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy.

Natalia Pszczółkowska

instruktor tańca

Natalia od najmłodszych lat ambitnie spędzała każdą wolną chwilę. Uczęszczała na zajęcia aktorskie, malarskie a także próbowała swych sił w sporcie. Natomiast rok 2001 przyniósł jej zapał i wypełnił jej serce miłością do tańca aż do dzisiejszego dnia. Przez wiele lat uczyła się nie tylko choreografii ale uczęszczała też na zajęcia Poppingu, B-boyingu czy Latino. W roku 2010 po raz pierwszy uczestniczyła w warsztatach tanecznych z instruktorami zza granicy, min. z Los Angeles, Londynu czy Nowego roku i od tamtej pory stara się uczestniczyć na takich zajęciach regularnie. Oprócz tego często można ją znaleźć na warsztatach z najlepszymi polskimi tancerzami z ekip FNF, FPC i FPC2 dzięki którym zdobywa coraz to nowe umiejętności, wiedzę oraz garść pozytywnej energii i nowych pomysłów. Wśród innych nauczycieli Natalii można wymienić m.in takich tancerzy jak:Tony Tzar, Johny Erasme, Viki Cercek, Sohey Sugihara- niektórzy z nich mieli okazję pracować z wieloma gwiazdami takimi jak Britney Spears czy Janet Jackson. Natalia jest energiczną, zawziętą i bardzo pracowitą osobą, nad własnym progresem i podejściem do tańca pracuje nieustannie. Natalia przez 4 lata uczęszczała do Szkoły Mistrzów Tańca Pavlović gdzie trenowała w zaawansowanej grupie Rafała Kabungwe (finalista programu You Can Dance)

 

Zajęcia: 

HIP-HOP

Najbardziej popularny wśród tancerzy styl. Wykorzystywany najczęściej w takich programach jak You Can Dance czy Got to dance. Charakterystyczną cechą stylu  jest ciągła praca nóg ugiętych w kolanach oraz praca klatką piersiową.Bardzo ważne są w nim izolacje poszczególnych części ciała. Ruch może być kreowany w sposób dowolny – może być gwałtowny, ale też płynny i ciągły. Na hip hop składa się bardzo wiele technik, m.in. locking i popping

Senior Latino
Latino Solo

Zajęcia z Latino Solo.

Wojciech Deliga

instruktor zespołu Jezioranie

Wojciech Deliga jest znakomitym akordeonistą, który związany jest z folklorem od 1985 roku. Swoją przygodę z muzyką ludową rozpoczął w Zespole Pieśni i Tańca Olsztyn. Obecnie jest pracownikiem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Od lat zaraża swoją pasją kolejne osoby. Poprzez swoją pracę i zaangażowanie wychował dziesiątki miłośników folkloru. Jest założycielem Warnijsko Kapeli, która od początku istnienia odnosi wiele sukcesów artystycznych. Zdobyli m.in. I Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Puchar Wojewody Warmińsko-Mazurskiego na XXXV Wojewódzkim Przeglądzie Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach. 

Jerzy Rokicki

kierownik zespołu Jezioranie

Zbigniew Kalisz

instruktor

 

Zajęcia: 

Nauka gry na keyboardzie (poniedziałek)