Ruszają zapisy na zajęcia stacjonarne w nowym sezonie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym GRAFIKIEM, w którym znajdą Państwo informację o tym, kto poprowadzi poszczególne zajęcia, w jakich godzinach i na kiedy zaplanowane są spotkania organizacyjne i pierwsze zajęcia.
Do pobrania: CENNIKKARTA NIEPEŁNOLETNIEGO UCZESTNIKA i KARTA PEŁNOLETNIEGO UCZESTNIKA , REGULAMIN.

Tegoroczne nowości to:

 • nauka gry na skrzypcach, która poprowadzi Ryszard Borzymowski– skrzypek ludowy, znany niektórym z Państwa z kapeli Warmińska Kuźnia z Czerwonki, uczestnik Wojewódzkiego Przeglądu Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioraanch, wielokrotnie nagradzany jako członek zespołu i jako solista. W zajęciach asystować mu będzie młoda, utalentowana skrzypaczka Maja Zdunek, wnosząc do nauki  elementy gry klasycznej.
  Zajęcia w piątki od godz. 17.00 (Uwaga! Zmiana z poniedziałku na piątek)
 • zajęcia teatralnez aktorką Emilią Sulej, którą mieli Państwo okazję zobaczyć na naszej MOKowskiej scenie w świetnej komedii „Pani z Panami”. Pani Emilia współpracowała z Teatrem Ulicznym w Olsztynie, Teatrem Bajlandia w Warszawie i Teatrem Maska w Rzeszowie.  Jest absolwentką Wydziału Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej w Warszawie – Filia w Białymstoku.  Zagrała w m.in. w serialach „Na Sygnale”, „Barwy Szczęścia” czy „Dziewczyny ze Lwowa” oraz w takich filmach fabularnych jak „Wołyń” czy „Bliscy”.
  Pierwsze zajęcia: 9 października o 16.00.
 • nauka śpiewu lub gry na instrumentach klawiszowych połączona z realizacją nagrań– w tym sezonie Pan Cezary Nowakowski połączy te trzy specjalizacje, co z pewnością uaktrakcyjni zajęcia i przyniesie wymierne efekty, które nasi uczestnicy będa mogli zaprezentować na szerokim forum.
  Pierwsze spotkanie: 28 września o 17.30.
  Podział na grupy:
  17.30-18.15 – instrumenty klawiszowe
  18.15-19.45 – I grupa wokalna ( 1-5 klasa szkoły podstawowej)
  19.00-20.30 – II grupa wokalna (6-8 klasa szkoły podstawowej)
  20.30-21.30 – grupa wokalna dla dorosłych
 • Klub Młodego Recyklisty– to kontunuacja formuły zajęć, która bardzo spodobała się uczestnikom tegorocznych ferii zimowych w MOK Jeziorany. Uczestnicy przez dwa dni budowali statki kosmiczne i roboty, wykorzystując materiały pochodzące z recyklingu. Było dużo emocji i bardzo kreatywnej pracy zespołowej. Tym razem w formie cyklicznych zajęć zapraszamy do wspólnego stworzenia makiety miasta, ekochoinek czy latawców.  Będzie praca zespołowa i koncepcyjna, poszukiwanie materiałów z odzysku, wspólne majsterkowanie, malowanie, dekorowanie i na koniec prezentacja prac np. na Jarmarku Bożonarodzeniowym lub innych imprezach kulturalnych w naszym mieście. Prowadzenie: Julia Czabrycka.
  Zajęcia: wtorki o godz. 16.15 (Uwaga! zmiana z czwartku na wtorek)
 • zmieni się nieznacznie fomuła zajęć gitarowych, na których nasz nowy instruktor Paweł Szymańskibędzie kładł nacisk na grę zespołową, dzięki czemu każdy, niezależnie od umiejętności i poziomu nauki, będzie mógł zaprezentować się na scenie.
  Zajęcia: w środy i czwartki w godz. : 17.00-18.00 grupa początkująca, 18.00-19.00 grupa zaawansowana i 19.00-20.00 – dorośli
 • taniec współczesny– nowa instruktorka Sandra Kozłowska zaprasza na zajęcia wszystkie dzieci: te zupełnie początkujące w tańcu, jak i te, które uczęszczały na zajęcia baletowe w ubiegłym sezonie. Ci z Państwa, którzy uczestniczyli w pierszej edycji RODNIKA (podczas Nocy Muzeów w Jezioranach), mieli okazję zobaczyć Sandrę Kozłowską na scenie w Starej Mleczarni (trio taneczne w maskach).
  Pierwsze zajęcia: wtorki 15.00 (5-6 lat), 16.00 ( 7-8 lat) i 17.00 (9-12 lat).

Nie zapominajcie także o:

 • naszym ludowym zespole dziecięcym „Mali Jezioranie”– to będzie dla Państwa dzieci wspaniała przygoda z folklorem Warmii i Mazur, pod okiem fachowców: Wojciecha Deligi i Jadwigi Orzołek-Jończyk.
  Spotkanie organizacyjne: 25 października o 17.00. Pierwsze zajęcia:  od 8 listopada.
 • zajęciach plastycznych dla najmłodszych z niezastąpioną Panią Iwonką Parzonką.
  Pierwsze zajęcia: 7 listopada o 14.30 (5-6 lat) i 16.00 (7-10 lat).
 • zajęcia plastyczne z panią Iwonką Parzonka.
  Zajęcia we wtorki: 13.45-14.45 grupa 5-6 lat, 14.55-15.55 grupa 7-10 lat (Uwaga! Zmiana godzin na wcześniejsze)
 • warsztatach Flamencoz cudowną, charyzmatyczną tancerką Magdą Siwecką (zajęcia dla młodzieży i dorosłych odbywają się 2 x w miesiącu, a terminy spotkań ustalane są na bieżąco z uczestnikami.
  Pierwsze warsztaty: 4 listopada o 11.00.

 

Skip to content