Zaczynamy nowy sezon stałych zajęć artystycznych w MOK Jeziorany. W tym roku do naszego składu dołączyła Ania Wojszel, która poprowadzi warsztaty z batiku. Batik – technika malarska polegająca na nakładaniu wosku i kąpieli tkaniny w barwniku, który farbuje jedynie miejsca niepokryte warstwą wosku. Dla uzyskania specjalnych efektów proces woskowania i farbowania można powtarzać wielokrotnie. Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli zorganizować dla Państwa wystawę powstałych w tej ciekawej technice prac.

Prosimy o zapoznanie się z aktualnym cennikiem zajęć. Niestety nadeszły trudne czasy dla wszystkich, również dla kultury. W związku z tym ceny za zajęcia nie są już tak symboliczne, jak przez ostatnie kilka lat. Dobra wiadomość jest taka, że dzięki Państwa wsparciu finansowemu możemy kontynuować współpracę z lubianymi i profesjonalnymi  instruktorami i  zakupić niezbędne materiały, zwłaszcza plastyczne, bez których zajęcia by się nie odbyły.

Dokumenty do pobrania: Karta uczestnika pełnoletniego lub Karta uczestnika niepełnoletniego, Regulamin.