Lato, jak to tak? Tak szybko minęły te dwa miesiące wakacji, słońca, wody, wycieczek i dobrej zabawy w plenerze. Ale zaraz, zaraz! To jeszcze nie koniec letnich atrakcji w Jezioranach! Zapraszamy do udziału w całodniowym wydarzeniu pn. „Lato, jak to tak – Jeziorańskie Pożegnanie Wakacji”. Zaczynamy z rana jarmarkiem rękodzieła i ekożywności na Placu Jedności Narodowej, gdzie wystawcom i klientom przygrywać będzie zespół Jazgodki. Będzie można także popatrzeć, jak powstają piękne obrazy, malowane podczas konkursu architektonicznego. Od godziny 12.00 zapraszamy dzieci do Fosy Miejskiej na animacje cyrkowe, pokaz familijny i tak uwielbiane przez maluchy dmuchańce. O 15.00 rusza część koncertowa wydarzenia na Amfiteatrze Miejskim. A najbardziej wytrwałych, zgodnie z naszą jeziorańską tradycją,  zapraszamy na potańcówkę.

Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków „Europejskiego Funduszu na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” w ramach projektu realizowanego przez LGD Warmiński Zakątek.

Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie „Integracja” Uniwersytet Trzeciego Wieku. Partnerzy projektu: Warmiński Targ Artystyczny, Stowarzyszenie Rozwoju Społecznego Vita Warmia, MOK Jeziorany i Gmina Jeziorany.

 

 

Skip to content