Bardzo dziękujemy za prace nadesłane na konkurs „Pamiątka promująca gminę Jeziorany”. Jesteśmy pod wrażeniem pracy i pomysłowości, jaką autorzy włożyli w swoje projekty-prototypy. Niestety, zbyt mała liczba zgłoszonych dotąd prac uniemożliwia nam rozstrzygnięcie konkursu. Jednocześnie niezwykle zależy nam na tym, by konkurs nie pozostał nierozstrzygnięty oraz by poziom i różnorodność prac konkursowych stworzyły pole do uczciwej i twórczej rywalizacji o nagrody. Najważniejszy jednak jest dla nas główny cel konkursu  – czyli wybór najlepszych pomysłów na pamiątkę z Jezioran.

Rzucamy zatem po raz trzeci wyzwanie lokalnym artystom i rękodzielnikom (zawodowym i amatorom) i po raz ostatni przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń – do końca sierpnia bieżącego roku.

Osoby, które już podzieliły się z nami swoimi pomysłami, przepraszamy za to opóźnienie i prosimy o cierpliwość. My również nie możemy doczekać się finału.

Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2021 r., do godz. 15.30  – szczegóły w REGULAMINIE KONKURSU i aneksie do regulaminu.

Dorosłych prosimy o wypełnienie i dostarczenie wraz z projektem konkursowym  Formularza Zgłoszeniowego.

Młodzież (14-18 lat) prosimy o dostarczenie wykonanych własnoręcznie projektów wraz z Formularzem Zgłoszeniowym zawierającym zgodę rodzica/opiekuna.

Skip to content