Serdecznie zapraszamy wszystkich twórców rękodzieła artystycznego, produktów naturalnych i lokalnej, zdrowej żywności do wystawienia stoiska ze swoimi wyrobami na Jarmarku Ludowym towarzyszącym XXXVII Wojewódzkiemu Przeglądowi Kapel i Zespołów Śpiewaczych Warmii i Mazur.  Zarówno Przegląd Kapel jak i Jarmark Ludowy odbywać się będą na terenie parku przy Amfiteatrze Miejskim w Jezioranach w dniach 11-12 czerwca 2022 r. w godzinach 11.30-17.30.

Wystawcy Jarmarku Ludowego zwolnieni są z opłaty targowej. Szczegółowe warunki udziału w jarmarku znajdą Państwo w ZAPROSZENIU DLA WYSTAWCÓW.

Zainteresowane osoby lub firmy prosimy o kontakt z biurem Miejskiego Ośrodka Kultury w Jezioranach – tel. 89 718 12 16. W załączeniu przesyłamy obowiązującą w tym roku KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ, którą, po wypełnieniu, prosimy dostarczyć do MOK Jeziorany do dnia 30 maja: pocztą na adres MOK Jeziorany, ul. Konopnickiej 4, 11-320 Jeziorany lub mailowo: mok.biuro@wp.pl.