Po rocznej przerwie spowodowanej zagrożeniem epidemiologicznym wracamy do wieloletniej tradycji organizowania w Jezioranach Wojewódzkiego Przeglądu Kapel i Zespołów Śpiewaczych. Zapraszamy artystów (solistów i zespoły) do zgłaszania udziału w konkursie zaplanowanym na 12-13 czerwca 2021 r.

Przewidziane są cztery kategorie konkursowe:
1. Kapele z udziałem lub bez udziału solistów

2. Zespoły śpiewaczo-taneczne

3. Zespoły śpiewacze

4. Soliści (śpiewacy lub/i instrumentaliści)

Dodatkowo w dniu 13 czerwca w Amfiteatrze Miejskim w Jezioranach odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników eliminacji do konkursu „Jawor – u źródeł kultury”. Szczegóły w Programie Przeglądu – zastrzegamy sobie jednak możliwość zmian ze względu na sytuację epidemiologiczną, a także ilość zgłoszeń w poszczególnych kategoriach.

Czekamy na Państwa zgłoszenia do 20 maja. Prosimy o przesyłanie na adres mok.biuro@wp.pl wypełnionych Kart Zgłoszeniowych wraz z podpisanym Regulaminem Przeglądu i oświadczeniem dotyczącym RODO i zgody na wykorzystywanie wizerunku – oświadczenie solistki/solisty lub oświadczenie kierownika zespołu.

Ramowy Program XXXVI Wojewódzkiego Przeglądu Kapel i Zespołów Śpiewaczych Warmii i Mazur 2021