Kultowe ferie z kulturą

Ruszyły zapisy na "Kultowe ferie z kulturą". Zapraszamy dzieci i młodzież na cykl zajęć i warsztatów artystycznych oraz wycieczkę. Do pobrania karty zgłoszeń. UWAGA: liczba miejsc ograniczona!

Więcej...

Akcja poboru krwi

"Twoja krew ratuje życie!" Z takim hasłem zachęcamy do włączenia się w tegoroczną akcję poboru krwi. Odwiedźcie nas 19 stycznia. Zaczynamy od godz. 8:15.

Więcej...

spotkanie

Serdeczne zapraszamy na spotkanie organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury i Panią Anetę Klamka. Szczegóły na załączonym plakacie.

Więcej...

Pomaganie jest dziecinnie proste

13 stycznia w hali sportowej OSiR widzimy się na 27 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem gramy dla dzieci małych i bez focha. W załączniku przedstawiamy program imprezy.

Więcej...

Spotkanie z kolędą

Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Jeziorany na "Spotkanie z kolędą i nie tylko..."
Zaczynamy o godz. 17:00 w sali MOK.

Więcej...

Życzenie Świąteczne MOK

Najserdeczniejsze życzenia Bożego Narodzenia składają Dyrektor i Pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Jezioranach.

Więcej...

teatr wiejski kiersztanowo

zaprasza na spektakl "Pożądanie w cieniu pokrywki". Szczegóły dot. rezerwacji biletów znajdziecie Państwo na załączonym plakacie.

Więcej...

Wolontariat MOK

Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach zaprasza wszystkich chętnych do wspierania inicjatyw MOK w ramach wolontariatu. Szczegółowe informacje w biurze MOK lub pod nr tel. 89 718 12 16

Więcej...

Jeziorański Jarmark Świąteczny

To już czwarta edycja Jarmarku Świątecznego. W tym roku jeszcze więcej stoisk, jeszcze więcej atrakcji, jeszcze więcej wrażeń. Całe Jeziorany ogarnie magia świąt. Bądźcie z nami!

Więcej...

Teatr Niezbyt Zwyczajny

zaprasza na nowy spektakl na podstawie sztuki Philippe Caure "Celle qu'on croit" - "Ta, której wierzymy w reżyserii Stephane Lefevre. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

100-lecie Odzyskania Niepodległości

Serdecznie zapraszamy na setną rocznicę Odzyskania Niepodległości. Pokażmy, że jesteśmy polakami i wspólnie uczestniczmy w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Więcej...

Konkurs na kartkę

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na kartę bożonarodzeniową. Do pobrania regulamin oraz karty zgłoszeń.

Więcej...