Miło nam poinformować, że od połowy października otwieramy dla Państwa nasze MOK-owski sale i pracownie.

W tym sezonie rozszerzamy ofertę zajęć tanecznych o balet dla dzieci. Spotkanie organizacyjne z instruktorką baletu, Panią Gabrielą Łozowską, odbędzie się w czwartek 30 września o godz. 16.00.

Witamy na pokładzie MOK Jeziorany nowego instruktora od zajęć wokalnych – Pana Cezarego Nowakowskiego, który poprowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w czwartki. Pierwsze spotkanie z Panem Cezarym zaplanowaliśmy na 21 października.

Zachęcamy gorąco młodzież do przyłączenia się do grupy Gońca Teatralnego, prowadzonej przez aktorkę Teatru im. Jaracza w Olsztynie, Panią Marzenę Bergmann. Zajęcia, które trwaja już od września, zostały przeniesione z poniedziałku na piątek. Zapraszamy również Panie i Panów do dołączenia do naszej flamencowej ekipy, która spotyka się dwa razy w miesiącu po dwie godziny – konkretne daty spotkań ustalane są na bieżąco z uczestnikami.  Zespół Jezioranie będziemy gościć w naszych progach w każdy wtorek od godziny 17.00.

Do połowy paździenika dopinamy na ostatni guzik nowy grafik zajęć 2021/2022 , a zatem prosimy śledzić informacje zamieszczane na naszej stronie FB lub dzownić pod numer 89 718 12 16.

Dokumenty do pobrania:

Karta niepełnoletniego uczestnika zajęć

Karta pełnoletniego uczestnika zajęć

Regulamin organizacji zajęć stacjonarnych w MOK Jeziorany

Skip to content