Już w sobotę 14 sierpnia zapraszamy Was na długo wyczekiwane Święto (wszystkich) Jezioran!!!
W programie masa atrakcji dla najmłodszych, a wszystkie je zainauguruje spektakl Teatru Katarynka w jeziorańskiej fosie o godz. 13:00. Oprócz tego, czekają na Was animacje, dmuchańce i kucyki ze Stajni ELF w Dercu! Najmłodsi będą mieli u nas co robić, aż do 19:00!
Impreza na scenie Amfiteatru Miejskiego rozpocznie się z kolei o 14:00 i będzie, jak chyba nigdy dotąd, barwna i różnorodna!
W programie mamy bowiem nieco dobrego rocka (Maks W) i rapu z jeziorańskich ulic (Charlie Nerwus), odrobinę kultury (Teatr Jaracza Olsztyn – „Stopklatka” Maliny Prześlugi – Michał Felczak), trochę hiszpańskiego ognia (Café Cortao el grupo Flamenco), coś „żeby nóżka pochodziła” (*gwiazda wieczoru* – MARKUS P), masę śmiechu (Arkadiusz Jaksa Jakszewicz) oraz solidną nocną potańcówkę (za konsoletą Daniel Kowalczyk)!
Uwaga! Naszą imprezę podzieliliśmy na 2 części: pierwszą, wcześniejszą – dla wszystkich – w tym rodzin z dziećmi – do godz. 19:00 oraz drugą – tylko dla dorosłych i starszej młodzieży (od godz. 19:00 do końca).
W drugiej części artyści mogą czasem rzucić ze sceny sztuką mięsa lub poruszać tematy powiązane z biologią ssaków 😉 Prosimy więc o odpowiedzialne i przemyślane decyzje w zakresie pozostania dzieci na wieczornej części imprezy. Wierzymy, że to ważne, by każdy mógł się czuć z nami dobrze i otrzymał przekaz właściwy dla swojego poziomu wrażliwości!
Do zobaczenia!!!

Skip to content