Konkurs SUPERPLON

Choć ten rok, ze względu na koronawirusa, nie sprzyja hucznemu świętowaniu rolniczych plonów, chcielibyśmy, aby rolnicy i ogrodnicy z naszej gminy mogli pochwalić się swoimi osiągnięciami. Tym razem o wybór SUPERPLONU poprosimy internautów, którzy odwiedzą nasz profil na Facebooku: MOK Jeziorany

Zapraszamy do udziału w konkursie „SUPERPLON 2020”!

Czekamy na zgłoszenia (do pobrania tutaj) oraz fotografie Waszych wyjątkowo udanych plonów. Przysyłajcie je mailem na adres mok.biuro@wp.pl

Ważne! Na zdjęciu obok Waszego produktu powinna znaleźć się kartka z aktualną datą, abyśmy mieli pewność, że zdjęcie nie pochodzi z minionych lat.

Termin przysyłania zdjęć: do 27 sierpnia.

Publikacja zdjęć na profilu FB należącym do MOK Jeziorany: 28 sierpnia (piątek)

Głosowanie internautów na najlepszy SUPERPLON: od 28 sierpnia do 3 września, do godz. 12.00.

Ogłoszenie wyników głosowania: 4 września 2020 r.

Wręczenie nagród: 5 września o godz. 10.00 na EkoTargu w Jezioranach. Zwycięzcy, których plony zostaną zaprezentowane na EkoTargu, mają możliwość sprzedania ich tam bez ponoszenia opłaty targowej (w dniu 5 września 2020 r.).

Szczegółowy regulamin konkursu do pobrania tutaj

Na Wasze pytania chętnie odpowiemy zarówno pod naszym adresem mailowym (podanym powyżej), jak i pod numerem telefonu 89 71 81 216 w dni powszednie, w godz. 8:30-14:30.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: vouchery do wykorzystania w Centrum Handlowym Grochowscy w Jezioranach!

Organizator konkursu: Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach
Partnerzy: Centrum Handlowe Grochowscy, Stowarzyszenie Rozwoju Społeczengo Vita Warmia

Skip to content