Działający w naszej gminie Teatr Niezbyt Zwyczajny nie daje o sobie zapomnieć i zaprasza wszystkich widzów i słuchaczy, spragnionych intensywnych teatralnych doznań na swój najnowszy spektakl „Nieobecny”.

Na stronie wydarzenia grupa teatralna pisze o swej najnowszej realizacji w taki sposób:

„Nieobecny” to obraz miłości jaki często znamy z naszych własnych domów, z naszych relacji rodzinnych, lecz zwykle nie uświadamiamy sobie jego skutków i przyczyn. Warto przejrzeć się w tym tekście jak w lustrze.
Mamy nadzieję, że kolejny raz zabierzemy Was w naszą teatralną podróż i dostarczymy Wam wzruszeń i refleksji.

Pokazy premierowe odbędą się w świetlicy Szkoły Podstawowej w Jezioranach w dniach 1 i 2 maja o godz. 20:00.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, KONIECZNA REZERWACJA:
Tel.: 607 155 951 w godz. 9.00-19.00;
SMS – całodobowo;