Znany niektórym dzieciom z Jezioran Teatr Blaszany Bębenek tym razem zawita do nas z wyjątkową kopułą audiowizualną, w której wyświetlimy 30 minutowy film pt. „Satelix” . Seans oparty jest o najnowocześniejsze techniki animacyjne, które równocześnie bawią i uczą. Film „Satelix” jest międzynarodowym projektem sześciu europejskich planetariów, które postanowiły stworzyć materiał pokazujący, w jaki sposób kosmiczne technologie wpływają na nasze codzienne życie, nawet kiedy nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Ludzie od wieków wędrowali po kontynentach i oceanach, by w końcu dotrzeć do każdego zakątka naszej planety. Niedawno podbiliśmy ziemską atmosferę.  A teraz…. stajemy się wędrowcami w nowym rozległym świecie zwanym wszechświatem. Technologie satelitarne pomagają nam w tej niezwykłej podróży.  Są symbolem międzynarodowej współpracy i mogą nam umożliwić życie na tej plancie przez kolejne tysiąclecia. 

Zaciekawieni? Zachęcamy do wizyty w naszym mobilnym planetarium, ustawionym w sali widowiskowej MOK Jeziorany –  31 stycznia, godz. 10.30.

Wstęp płatny – 20 zł od dziecka.
Rezerwacje: mok.biuro@wp.pl lub 89 718 12 16
Ilość miejsc ograniczona. Film skierowany jest do dzieci od 7 lat.
Płatność na konto MOK Jeziorany –  WMBS Pisz, oddział Jeziorany 17 8858 1011 2002 0000 0664 8001 – z dopiskiem ” Imię i Nazwisko dzieckaPlanetarium” lub gotówką przed seansem.

Zapraszamy

 

Skip to content