Marcin i Zibi gorąco zapraszają na wyjątkowy koncert muzyki z różnych stron świata.
Będą Was wzruszać pięknymi melodiami, kojącymi balladami, a dzięki rytmom samby i ognistego flamenco stworzą taneczny klimat.
Miłośnicy wirtuozerii gitarowej i pasjonaci perkusyjnych rytmów – przybywajcie!
Marcin Jany Kowalski –
Absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie gitary klasycznej. Uczestnik licznych międzynarodowych warsztatów, prowadzonych przez mistrzów gitary. Za czasów studenckich z plecakiem i gitarą wybrał się z Olsztyna autostopem na lekcje gry flamenco… do Andaluzji. Kocha dobre brzmienia i rytmy, ma ucho do pięknych melodii. Komponuje i ochoczo korzysta z efektów brzmieniowych, wplatając do swych utworów nuty improwizowane i lekko orientalne. Za pomocą gitar opowiada niezwykłe historie, malując wielobarwne obrazy.
Zbigniew Zibi Nurzyński –
Autor projektu muzycznego Vibra Boom Projekt. Miłośnik rytmicznych improwizacji, posługujący się różnymi instrumentami (bębny, cajon, perkusjonalia, wavedrum, przedmioty użytkowe i inne). Zgłębiając tajniki instrumentu wavedrum, tworzy często nieoczywiste połączenia rytmiczne i brzmieniowe z różnymi formami ekspresji (np. śpiew, taniec, teatr, misy kryształowe), zapraszając słuchaczy w podróż kosmiczną, ponadwymiarową, mistyczną. Członek zespołu Spirit Tree, organizator Ustawek Bębniarskich i warsztatów gry na bębnach.
Już 26 listopada o godz. 18.00 w sali widowiskowej MOK Jeziorany zagrają dla Was piękni, wrażliwi artyści połączeni wyjątkowym projektem muzycznym.
Wstęp wolny.
Skip to content