Serdecznie zapraszamy wszystkich twórców rękodzieła artystycznego, produktów naturalnych i lokalnej, zdrowej żywności do wystawienia stoiska ze swoimi wyrobami na Jarmarku Ludowym towarzyszącym XXXVI Wojewódzkiemu Przeglądowi Kapel i Zespołów Śpiewaczych Warmii i Mazur.
Zarówno Przegląd Kapel jak i Jarmark Ludowy odbywać się będą na terenie parku przy Amfiteatrze Miejskim w Jezioranach w dniach 12-13 czerwca 2021 r. (w godzinach 10.30-19.00 w I dniu, oraz w godz. 10.30 – 17.00 w II dniu wydarzenia). Opłata targowa za 1 dzień – 32 zł bez gastronomii, 56 zł z gastronomią.
Zainteresowane osoby lub firmy prosimy o kontakt z biurem Miejskiego Ośrodka Kultury w Jezioranach – tel. 89 718 12 16. W załączeniu przesyłamy obowiązującą w tym roku Kartę Zgłoszeniową, którą, po wypełnieniu, prosimy dostarczyć do MOK Jeziorany do dnia 2 czerwca: pocztą na adres MOK Jeziorany, ul. Konopnickiej 4, 11-320 Jeziorany lub mailowo: mok.biuro@wp.pl.
Ze względu na prestiż organizowanego od 36 lat Wojewódzkiego Przeglądu Kapel i Zespołów Śpiewaczych, organizator jarmarku zastrzega sobie prawo weryfikacji zgłoszeń pod kątem asortymentu pasującego do folklorystycznego charakteru wydarzenia kulturalnego (w odróżnieniu od typowej oferty na festynach). Zależy nam, by na stoiskach targowych faktycznie znalazły się wyroby rękodzielnicze i artystyczne oraz produkty spożywcze, kosmetyczne itp. lokalnych (warmińsko-mazurskich) producentów. Przewidujemy również możliwość organizowania podczas Jarmarku Ludowego warsztatów rękodzielniczych.

Dokumenty do pobrania: Karta Zgłoszeniowa

 

 

 

Skip to content