W imieniu Burmistrza Gminy Jeziorany oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Jezioranach zapraszamy na wielkie rolnicze święto – Gminno-Parafialne Dożynki!

4 września w Amfiteatrze Miejskim zapowiada się świetna zabawa, ostra rywalizacja i kupa śmiechu. Gorąco zachęcamy do zgłaszania się do udziału w konkursach. Tradycyjnie liczymy na zaangażowanie mieszkańców naszych jeziorańskich wiosek w Turnieju Sołectw na wesoło.
Karty Zgłoszeniowe do pobrania:

Turniej sołectw na wesoło – zgłoszenia do 2 września do godz. 12.00

Konkursy kulinarne – zgłoszenia do 3 września do godz. 12.00

Konkurs na SuperPlon – zgłoszenia do 3 września do godz. 12.00

Konkurs na ozdobny snopek siana – zgłoszenia do 3 września do godz. 12.00

Konkurs na najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy -zgłoszenia do 3 września do godz. 12.00

W przypadku zgłoszenia chęci udziału w konkursie na najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy, zalecamy zapoznanie się z regulaminem wojewódzkiego konkursu na wieniec, którego finał odbędzie się 19 września w Olsztynku. Może to właśnie Państwa wieniec pojedzie reprezentować naszą gminę w Olsztynku.

Opis konkursów dożynkowych 2021

Opis konkurencji podczas turnieju sołectw na wesoło 2021