W imieniu Burmistrza Jezioran serdecznie zapraszamy na Festiwal Wiatru – Święto Jezioran, które odbędzie się w Fosie Miejskiej w Jezioranach 13 sierpnia 2022 r.
Będziemy hucznie świętować rocznicę nadania Jezioranom praw miejskich (w 1338 r.). Nazwa Festiwal Wiatru nawiązuje do niecodziennych, przewidzianych na ten uroczysty dzień, atrakcji – pokazów lotniczych.
Na jeziorańskim niebie zobaczą Państwo pokaz śmigłowców, pokaz grupy skoczków spadochronowych, balony na ogrzane powietrze, ultralekkie samoloty i wiatrakowce.
Na lotnisku w Kikitach odbędzie się zlot motoparalotni, które również pojawią się nad głowami mieszkańców Jezioran. Będzie można także podziwiać ciekawą ekspozycję sprzętu lotniczego.
Święto Jezioran to również koncerty, na które Państwo z pewnością czekacie. Wierzymy, że w tegorocznym programie muzycznym każdy znajdzie coś dla siebie. W Amfiteatrze Miejskim wystąpią: Andre, Rico Sanchez & The Gypsies, Dawid Kwiatkowski oraz Violladies.
Dla dzieci przygotowaliśmy bezpłatne dmuchańce, a dla głodnych i spragnionych catering z Food Trucków, które przyjadą do nas ze słynnej Doliny Charlotty.
A na koniec długiego, wypełnionego atrakcjami dnia zapraszamy wszystkich na potańcówkę w plenerze.
To już naprawdę niedługo! Patrzcie w górę!

 

Skip to content