Czerwiec to czas zabaw w pięknych okolicznościach przyrody i wydarzeń kulturalnych z okazji dnia dziecka. My również przygotowaliśmy dla Was plenerowo-rodzinny piknik.

Zapraszamy Was w sobotę 8 czerwca na plenerowy piknik w Fosie Miejskiej w Jezioranach. Zamówiliśmy słońce i wiele atrakcji  – szczegóły na plakacie. Jesteśmy przekonani, że każdy, czy duży czy mały, znajdzie tego dnia coś dla siebie.

Najmłodszych miłośników teatru zapraszamy na musical Teatru Katarynka, który odwiedził już raz Jeziorany w 2021 roku. Pamiętacie ten duży żółty namiot w paski? Tym razem aktorzy zagrają, zatańczą i zaśpiewają na deskach naszego amfiteatru. Spektakl „Morskie opowieści” pozwoli małym widzom przenieść się na pokład statku, gdzie rozpoczną pełen przygód rejs. Rozśpiewana załoga opowie im o niejednej przygodzie, która wydarzyła się na morzu. Spektakl rozpoczyna się o godz. 15.00.

Zanim zadzwoni ostatni dzwonek w szkołach, u nas w Miejskim Ośrodku Kultury żegnamy się pomalutku z uczestnikami zajęć stacjonarnych i z instruktorami. Przyjdźcie na Amfiteatr zobaczyć, czego nasi utalentowani i pracowici kursanci  nauczyli się w tym sezonie kulturalnym. Na scenie zaprezentują się: sekcja wokalna (dzieci i dorośli) i klawiszowa, sekcja taneczna, sekcja gitarowa i plastyczna. Zespół MOK Jeziorany będzie trzymał kciuki za występy, a zwłaszcza za debiuty artystyczne naszych podopiecznych.  Liczymy też na Wasze wsparcie, czyli niezawodnej, przyjaznej publiczności jeziorańskiej.

A pamiętacie o konkursie dla dzieci „Mój Świat”? Jeszcze zostało trochę czasu na uwiecznienie Waszej wizji ŚWIATA i przyniesienie lub przesłanie jej do MOKu. Poczytajcie o konkursie na  http://mokjeziorany.pl/aktualnosci/moj-swiat/

Mamy też w programie co nieco dla młodzieży, ale też dla wszystkich miłośników bluesa i ogólnie miłośników brzmienia gitary. O 19.00 w Amfiteatrze zagra swój recital bluesowy Paweł Szymański. Pan Paweł uczy nasze dzieciaki gry na gitarze, więc czasami mamy sposobność podsłuchania, jak sobie sam przygrywa w oczekiwaniu na przyjście swoich kursantów na zajęcia. Musicie tego koniecznie posłuchać!

A na koniec pełnego atrakcji dnia …. potancówka! Bo impreza plenerowa w Jezioranach nie może się obejść bez Waszej ulubionej zabawy tanecznej z DJem.

To jak? Widzimy się w Fosie? Zaczynamy animacjami sportowymi dla dzieci o godz. 14.00.

 

Skip to content